hikayemiz

Bizi mutlu eden tasarımları hazırlıyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

#kadıngücü

Ekibimiz sadece kadınlardan oluşuyor. Kadınlarımızın binbir emekle işlediği ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Kalite Önceliğimiz

Ürünlerimizin hammaddelerini kaliteli materyallerden seçiyoruz. Önce kendimiz kullanıyor sonra iyileştirmeler yaparak sizlere sunuyoruz.

Tamamen Yerli

Yerli üretimi destekliyoruz ve tamamen Türkiye sınırları içerisinde üretilen ürünleri tercih ediyoruz.

Destekliyoruz

Siparişlerinizin belli bir oranını yardım kuruluşlarına aktarıyoruz ve ödeme yapıldıktan sonra makbuzu sizinle paylaşıyoruz.

Doğa Değerlidir

Ambalajlarımızı geri dönüştürülebilir ve doğada çözünebilir kağıtlardan seçiyoruz.

Hemen Görüşme

WhatsApp Merhaba Hattımız üzerinden istediğiniz an görüşme başlatabilirsiniz. Sizi bekliyoruz.

Başka nerelerde satış yapıyoruz?

Tüm mağazalarda “sicakatolye” kullanıcı adıyla bize ulaşabilirsiniz. 

hakkımızda

Sıcak Atölye Banner

Merhaba öncelikle zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Ben Tuğçe. İstanbul ‘da doğup büyüdüm, üniversite için Edirne ‘ye gittim ve evlendikten sonra İzmir ‘e yerleştim.

Kendi tasarladığım ürünleri sizlerle buluşturma isteği taa üniversiteden beri hayalimdi. Nihayet gerçekleşti. 

Az olan çoktur felsefesini benimseyen biriyim ve minimalist çizgiler beni hep çok heyecanlandırır. Aslında markamı da bu düşünce üzerine oluşturmaya çalıştım. Biz kadınlar için kullanışlı ama asla yorucu olmayan tasarımları hazırladım. Biraz renk kattım ve bolca emek harcadım.  

Sıcak Atölye ‘yi oluştururken aynı zamanda sadece bir kazanç kapısı değil insanların kalbine dokunacak, değer yaratacak bir marka oluşturmak istiyordum. Bu yüzden önce kadınlar dedim ve %99’u kadınlardan oluşan bir ekip kurdum. %1 ‘lik kısmı ise eşim Gökalp 🙂 Sosyal hayatta var olmak isteyen ama çeşitli imkansızlıklardan dolayı ekonomiye katkı sağlayamayan kadınlarımızdan oluşan bir ekibimiz var. Arada kısır hazırlayıp dedikodu da yapıyoruz 🙂 Yaşasın kız kardeşlik…

Sonrasında sizleri de bu değer katma arzuma ortak etmek istedim ve siparişlerinizin 5 TL ‘sini sizin belirleyeceğiniz kurumlara bağışlamayı planladım ve bunu da başardım. 

Ben sizlerle tanıştıkça sizleri çok sevdim. Sizlerle muhabbet etmek, siparişlerinizi hazırlarken küçük notlar yazmak beni çok heyecanlandırdı umarım sizde benim heyecanıma ortak oluyorsunuzdur. 

Sevgiyle kalın, 

-Tuğçe ÖZER