Sitemizden yapacağınız 25 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargolarımız ücretsizdir.

Evet, beğendiğiniz ürünün sayfasından formu doldurarak istediğiniz isimleri bize iletebilirsiniz.

Ürünlerimiz siparişiniz ile birlikte tasarlanmaya başlamaktadır. Kavanoz etiketi siparişlerinizde tasarım süremiz 4 gündür.

Kavanozlarınızda etiketi yapıştırmak istediğiniz yüzeyin ölçüsünü bizimle paylaşarak istediğiniz boyutta etiket hazırlayabilirsiniz, standart boyutumuz 6cm.dir

Kapıda ödeme seçeneği mevcut değil, havale veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz,

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi pazaryerlerinde standart set satışımız mevcuttur. Özel tasarım siparişlerinizi internet sitemiz veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden verebilirsiniz.

Etiketlerimiz elde yıkamaya uygundur, makinede ki yüksek sıcaklıklar ilerleyen süreçte mürekkebe değil ama yapışkanına zarar verebilir.

Etiketlerimiz arkası yapışkanlı şeffaf veya beyaz zemin üzerine uygulanır. Dövme mantığında ki transfer baskıyı tercih etmemekteyiz. Bunun nedeni her ay yenilenen modellerimizden yeniden sipariş vererek iz bırakmadan eski etiketleriniz ile değiştirebilme şansınızın olmasıdır. Transfer baskı da bu malesef mümkün değil.

Kurumsal işleriniz için web sitemiin üst kısmında yer alan “İşletmenize Özel” sekmesinden iletişime geçebilirsiniz.

Setlerimiz sadece fikir amaçlıdır 1 veya 70 adet satın alabilirsiniz, set harici ara sayılar için sosyal medya hesaplarımız veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 25 TL üzeri siparişlerde kargolarımız ücretsizdir.

%d blogcu bunu beğendi: